Buíochas
Monica Grier, Ráth Mealtain (Jump ‘n’ Jacks’)
Thomas McCarron, Cumann Dornálaíochta Charraig Airt
Tom Beag Gillespie, C.L.G. Ghaoth Dobhair
An Lúthchleasaíocht
Brendan Boyce, Cumann Lúthchleasaíochta Ghleannán na Finne.
Ciaran Doherty, Cumann Lúthchleasaíochta Leitir Ceanainn
Sommer Lecky, Cumann Lúthchleasaíochta Ghleannán na Finne
Cispheil
Aisling Nee, Fabplus North West
Andrea McGlynn, 88ers Bhéal Átha Seanaidh
Laura Kealy, Blaze Leitir Ceanainn
Luke Cassidy, Blaze Leitir Ceanainn
Shannon Cunningham, Blaze Leitir Ceanainn
Boxing
Dylan Browne McMonagle, Cumann Dornálaíochta Leitir Ceanainn
Leah Gallen, Cumann Dornálaíochta Ráth Bhoth
Paddy McShane, Cumann Dornálaíochta Leitir Ceanainn
Shaun McConigley, Cumann Dornálaíochta Leitir Ceanainn
Gradam Speisialta Cuimhneacháin Brendan McDaid
Jason Black, Leitir Ceanainn (Dreapadh ar K2)
Martin Mooney, Cumann Lúthchleasaíochta Inis Eoghain (Ilspóirt) Inishowen
Shaun Stewart, An Craoslach (Rásaíocht Eachtraíochta)
Camógaíocht
Hannah Mc Dermott, CLG na Birte
Shantel Robinson, CLG na Birte
Zoe Whoriskey, CLG na Birte
Lámhach Crécholúr
George Grier, Cumann Crécholúr na Maoile Rua
Liam O’Donnell, Cumann Gunna Thuaisceart Inis Eoghain
Marcus Logue, Cumann Crécholúr na Maoile Rua
Shaun Gavigan, Cumann Gunna Ard an Rátha agus Downstrands
Cóitseálaí
Declan Boyle, Cláirseacha na Finne faoi 17bl
Declan Bonner, Foireann Shinsir Fear CLG Dhún na nGall
Francie Martin, CLG Mhná Ghleann Fhinne
Maxi Curran, Foireann Shinsir Ban CLG Dhún na nGall
Mervyn O’Donnell, C.L.G. Ghaoth Dobhair
Ollie Horgan, Foireann Shinsir Chláirseacha na Finne
Trevor Alcorn, CLG An Tearmainn
Spóirt le Ciúnna
John Connors, Club Snúcair an Iarthuaiscirt
Ronan Whyte, Club Snúcair an Iarthuaiscirt
Sean Devenney, Club Snúcair an Iarthuaiscirt
Rothaíocht
Callum Morris, Cluain Maine
Cathal Gallagher, Club Rothaíochta an Earagail
Mitchell McLaughlin, Club Rothaíochta na gCeithre Máistrí
Odhran Doogan, Foireann Spóirt Powerhouse
Ronan Mc Laughlin, Magh
Dairteanna
Charlie Grant, Rinn Uí Choigligh
Declan Quinn, Na Gleannta
Jordan Boyce, An Baile Nua
Sean Wilson, Droim Fraoigh, Bun Cranncha
Eachaíocht
Conor Orr, Ráth Maoláin
Dylan Browne-McMonagle, Leitir Ceanainn
Mary Devine, Gleann Súilí
Oisin Orr, Ráth Maoláin
CLG
Eoghan Bán Gallagher, Na Cealla Beaga
Karen Guthrie, Gleann Fhinne
Megan Ryan, Baile na nGallóglach
Nathan Boyle, Aodh Ruadh
Odhrán Mac Niallais, Gaoth Dobhair
Ryan McHugh, Cill Chartha
Treasa Doherty, Carn Domhnach
Yvonne Bonner, Gleann Fhinne
Galf
Club Gailf Bhaile Lifín
Gleacaíocht
Crystal Gjorgjievski, Bun Cranncha (Twisters Northwest Gymnastics Centre of Excellence)
On-In Fisher, Carraig Airt
Ruby McBride, An Clochán Liath
Haca
Alexander Tinney, Ráth Bhoth (Club Haca Dhroichead na Banna)
Ben Wallace, Ráth Bhoth (Club Haca Annadale, Béal Feirste)
Luke Witherow, Ráth Bhoth (Club Haca Dhroichead na Banna)
Iománaíocht
Ciaran Mathewson, Sheáin Mhic Cumhaill
Declan Coulter, Setanta
Padraic Doherty, An Bheart
Stephen Gillespie, An Bheart
Éacht Idirnáisiúnta
Avril McNamee, Bealach Féich
Charlotte Kennedy, Ard an Rátha
Jason Quigley, Golden Boy Promotions
John Quinn, Baile Uí Leannáin
Kieran Murray, Ráth Mealtain
Shaun Sharkey, An Clochán Liath
Na hEalaíona Trofa
Adele Smyth, Carn Domhnach
Darragh Mc Cole, Rinn Uí Choigligh
Laura Browne, Club Cearáité Shotokan an Iarthuaiscirt
Ruairi Dougal, Bun an Phobail
Stephen John Carlin, Club Cearáité Shotokan an Iarthuaiscirt
Stephen Sims, Leitir Ceanainn
Gluaisrothaíocht
Caolán Irwin, Cill Mhic Réanáin
Rhys Irwin, Cill Mhic Réanáin
Richard Kerr, Cill Mhic Réanáin
Spórt Mótair
Daniel Conaghan, Baile na nGallóglach & Terence Magee, Cill Mhic Réanáin
Declan Boyle, Leitir Mhic an Bhaird
Gary McElhinney, Baile Dhún na nGall
Manus Kelly, Gleann Súilí & Donal Barrett, Baile na nGallóglach
Paddy Robinson, Cill Mhic Réanáin
Rory Kennedy, Leitir Ceanainn
Timothy Duggan, Baile na nGallóglach
Para-Lúthchleasaí
Catherine Grier, Ráth Mealtain
James Boyle, An Clochán Liath
Oisin Merritt, Srath an Urláir
Thomas Sweeney, An Lathaigh
Tréantógail Meáchan
Bosco Reid, Foireann Tréantógála Vikings Ghleannán na Finne
Caroline Dolan, Foireann Tréantógála Vikings Ghleannán na Finne
Connor Logue, na Frosa
Edyta Piechowicz, Foireann Tréantógála Vikings Ghleannán na Finne
Megan Keown, Leitir Ceanainn
Spóirt Bhunscoile – Buachaillí
Liam Carlin, Scoil Mhuire gan Smál, Leifear
Matthew Ryder, Scoil Náisiúnta Ghort a’ Choirce
Seaghan Mac Cormaic, S.N. Taobhóige, An Clochán
Stephen O Cuireain, Scoil Náisiúnta Ghort a’ Choirce
Spóirt Bhunscoile – Cailíní
Jodie Loughrey, Scoil Íosogáin, Bun Cranncha
Lauren McCann, Scoil Náisiúnta Naomh Aengus, Ceann an Droichid
Riona Doherty, Scoil Náisiúnta Naomh Muire, Srath an Urláir
Bunscoil (Beag <100)
S.N na Foithreach, Dún Fionnachaidh
S.N. Taobhóige, An Clochán
S.N. Cailíní Naomh Pádraig, Carn Domhnach
Bunscoil (Mór >100)
Scoil Mhuire gan Smál, Leitir Ceanainn
Scoil Naomh Bríd, Magh
Múinteoir Spóirt Bunscoile
Conor Delap, Scoil Íosogáin, Bun Cranncha
Eimhear Bradley, Scoil Mhuire gan Smál, Leitir Ceanainn
Johanne Mc Colgan, Scoil Naomh Bríd, Magh
Máire de Blaca, S.N. Taobhóige, An Clochán
Triona McMenamin, S.N. na Foithreach, Dún Fionnachaidh
Éacht sa Spórt Gairmiúil
Georgie Kelly, Taobh Bán
Martin Harley, Na Tréantacha
Ronan Curtis, Baile Suingean
Rámhaíocht
Aidan Green, Club Rámhaíochta Chionn Caslach
Danny Ryan, Cill Mhic Réanáin
Niamh Duggan, Club Rámhaíochta Chionn Caslach
Patrick Boomer, Club Rámhaíochta Pointe Luachrois, Ard an Rátha
Rugbaí
Conor McMenamin, Leitir Ceanainn (Cathair Dhoire)
Joe Dunleavy, Leitir Ceanainn (Maigh Lón, Béal Feirste)
Laura Feely, Bealach Féich
Maeve Liston, Béal Átha Seanaidh
Stephen Kelly, Carn Domhnach
Spóirt Mheánscoile – Buachaillí
Ciaran Moore, Pobalscoil Loreto, Baile na nGallóglach
Cody Dunnion, Pobalscoil Loreto, Baile na nGallóglach
Conor Campbell, Gairmscoil na Mainistreach, Baile Dhún na nGall
Conor O’Donnell , Pobalscoil Charn Domhnach
Jude Mc Crossan, Coláiste na Daoile, Ráth Bhoth
Oisin Toye, Coláiste na Daoile, Ráth Bhoth
Spóirt Mheánscoile – Cailíní
Áine Kerr, Coláiste na Daoile, Ráth Bhoth
Erin McLaughlin, Pobalscoil Charn Domhnach
Julie Trearty, Pobalscoil Loreto, Baile na nGallóglach
Lauren Carr, Pobalscoil Loreto, Baile na nGallóglach
Megan Ryan, Coláiste na Maoile Rua, Baile na nGallóglach
Niamh Moohan, Gairmscoil na Mainistreach, Baile Dhún na nGall
Meánscoil
Gairmscoil na Mainistreach, Baile Dhún na nGall
Pobalscoil Charn Domhnach
Coláiste na Maoile Rua, Baile na nGallóglach
Múinteoir Spóirt Meánscoile
Conor Doherty, Pobalscoil Charn Domhnach
Evelyn Crampsie, Coláiste na Maoile Rua, Baile na nGallóglach
Sacar
Amber Barrett, Peamount United
Amy Boyle Carr, Na Gleannta
Darragh Ellison, Cláirseacha na Finne faoi 17bl
Fionnan Coyle, Gaoth Dobhair
Luke Mc Glynn, Cláirseacha na Finne
Ronan McKinley, Foireann Chúltaca Chathair Dhoire
Tyler Toland, Baile Suingean
Lúthchleasaí Speisialta
Meg Carr, Leitir Ceanainn
Patrick Quinlivan, Leitir Ceanainn
Aitheantas Spóirt
Myles Gallagher, Highland Radio
Surfáil
Bea Greenberg, Club Surfála Ros Neamhlach
Cody Dunnion, Leitir Ceanainn
Eoin Lally, Clármharcaithe Bhun Dobhráin
Jack Scott Club Surfála Ros Neamhlach
Neil McCarthy, Clármharcaithe Bhun Dobhráin
Una Britton, Club Surfála Ros Neamhlach
Snámh
Cody Dunnion, Rónta Súilí
Molly Nulty, Rónta Súilí
Paddy Bond, Ráth Mealtain
Foireann
C.L.G. Ghaoth Dobhair
Foireann Náisiúnta ‘Nippers’ Dhún na nGall um Tharrtháil Surfála
Foireann Shinsir Chláirseacha na Finne
Cláirseacha na Finne faoi 17bl
Foireann Tréantógála Vikings Ghleannán na Finne
Foireann Shinsir Ban Chlub Cearáité Shotokan an Iarthuaiscirt
Foireann Lúthchleasaíochta Ban na Rosann
Foireann Donegal Oil
Foireann Ghasúr CLG an Tearmainn faoi 16bl
Foireann Sealaíochta Cailíní Chumann Lúthchleasaíochta Thír Chonaill
Cónaidhm Chearáité Uladh
Trí-atlan
Christine Russell, Club Trí-atlan 24-7 Leitir Ceanainn
John Connaghan, Club Trí-atlan 24-7 Leitir Ceanainn
Karen Crawford, Club Trí-atlan 24-7 Leitir Ceanainn
Natasha Kelly, Club Trí-atlan 24-7 Leitir Ceanainn
Orlaith Fogarty, Club Trí-atlan 24-7 Leitir Ceanainn